پیانیست : من فقط قصد دارم، فیلم هایی که خودم آن ها را دیده و پسندیده ام به شما معرفی کنم و تا حدی که امکان دارد از سایت های معتبر نقد و بررسی آن را قرار دهم.
127 Hours را دو هفته پیش دیدم، البته این فیلم برای حدود سال 2011 است و تعریف آن را شنیده بودم ولی فرصت نکرده بودم آن را ببینم. بازیگر این فیلم را خوب میشناختم، "جیمز فرانکو" یکی از بازیگران 3 گانه مرد عنکبوتی و در واقع دوست صمیمی مرد عنکبوتی...
خیلی هم شباهت به من دارد! و از بازی این هنرپیشه آمریکایی لذت می برم. کارگردان : Danny Boyle و امتیاز IMDB به این فیلم حدود 8.6 است و کلاً من لیست فیلم های بالای امتیاز 8 را در یک فایل اکسل آرشیو کرده ام که به مرور ببینم. 

خلاصه داستان :

این فیلم نشان دهنده زندگی واقعی کوهنوردی به نام آرون رالستون است که در سال 2003 در حین کوه نوردی دستش در صخره ای گیر می کند و به مدت 127ساعت بین صخره ها گیر می افتد.

من خیلی به نقد و بررسی این فیلم نمی پردازم چون تخصص من نیست فقط می توانم بگویم موسیقی فیلم شاهکاره و بازی جیمز فرانکو عالی.

گاهی اوقات لازم نیست یک فیلم را با نقد و بررسی در اختیار دیگران قرار دهی و فکر می کنم معرفی یک فیلم خوب با موسیقی شاهکار هم کار خوبی است. فرصت کردید این فیلم را تهیه کنید و ببینید. حدود یکی دو سال پیش تلویزیون ایران نیز نشان دارد.

جمله جالب وکلیدی جیمز فرانکو در این فیلم مقابل هندی کم خودش: به شما توصیه می کنم هیچ وقت چاقوهای چند کاره چینی با قیمت ارزان را نخرید! و آرزو می کرد ای کاش چاقوی سوئیسی خودش همراهش بود. احتمالاً مارک Wenger 

و من ناخودآگاه یاد پیانوهای چینی ارزان قیمت آکوستیک دست دوم افتادم که به دوستان توصیه می کردم دیجیتال خیلی خوب ار برندهای معتبر مثل یاماها یا رولند از آکوستیک ارزان قیمت دست دوم چینی یا حتی اروپایی خیلی بهتر است.